cca 1941-1960 2 db táblázat. 1 db Ganz és Társa Rt. villamossági gyára, váltakozóáramú motorok és kapcsolók táblázata, Bp., 1941, Hornyánszky, karton, kopott 20,5x12 cm + 1 db ELMŰ hibatáblázat, összeállította Kolontai István technikus, karton, kopott,18x9 cm
1942 Új Európa 1942. III. 1. sz. Japánnal foglalkozó tematikus szám. Szerk.: Matolcsy Mátyás. Bp., Centrum-ny., 128 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-1946-ban kiadott betiltott könyvek, és sajtótermékek listáján!
1942-43, össz. 2 db évkönyv és naptár: 1942 Uj Magyarság évkönyve. Kopott borítóval, a címlapon és a borító hátoldalán bejegyzésekkel. + Don Bosco naptár 1943. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval.
1944 Új Idők 1-44 sz. 1944. jan 8. - nov. 4. sz. Majdem teljes évfolyam,(33.,45-51. számok hiányzonak.) Szerk.: Herczeg Ferenc. Amatőr, kopott, viseltes félvászon-kötésekben, a gerincek elváltak a borítóktól.
1945 Kolozsvár, Erdély. II. évf. 133. szám, 1945. aug. 28. Szerk.: Raffay István. Kolozsvár, Minerva-ny., 4 p. Szociáldemokrata napilap. +Világosság. II. évf. 251 sz. 1945. nov. 18. Szerk.: Balogh Edgár. Kolozsvár, Minerva, 4 p. Az egyik kissé foltos, az egyik kissé szakadozott.