1927-1933 Képes Pesti Hírlap 6 száma. Fekete-fehér korabeli fotókkal. Rajta a kor neves személyességeivel, Serédi Jusztiniánnal, Gömbös Gyula miniszterelnökkel. +Pesti Hírlap Vasárnapja 1931. július 5. száma.
cca 1928-1975 Vegyes nagy újság és folyóirat tétel: Népszava, 1939. aug. 29., kedd, címlapon a német csapatok bevonulása Szlovákiába. Gong, SZOT Ökölvívó Szakbizottságának tájékoztatója, 1954. nov. Képes Vasárnap több száma, egyikén Horthy Miklós kormányzóval a címlapon. Vasárnapi Ujság több száma, többek közt az Eucharisztikus Kongresszus megnyitó ünnepsége a Hősök-terén a címlapon. Pesti Hirlap ...
1929 Lantos magazin, irodalmi, művészeti, színházi és társadalmi folyóirat, induló szám előtti, bemutató szám, Tamási Áron, Lóczy Lajos és mások írásaival 16p. Foltos állapotban.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.