1 800 Ft
1941 Keleti-Kárpátok katonai térkép (Kárpátalja, Erdély, Bukovina, Románia részeivel). M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kb. 1: 600000. Korábban Hegymeghy László vezérkari százados, Ludovikát végző tiszt tulajdonában, aki a II. világháború alatt használta. Vászonra kasírozva, 112×81 cm / WW. II. military map of Eastern Carpathians with Carpatho-Ukraine, Transylvania, Bukowina, parts of Romania. 112x81 cm