15 000 Ft
1953 A Duna révkalauz térképe - Routier du Danube de La Localité Szob Jusquá La Localité Dunaföldvár, 1: 25.000, Galatz, 1953, Secrétariat de la Commission du Danube-ny., francia és orosz nyelven, benne ceruzás jegyzetekkel, sérült gerincű-borítójú félvászon-kötésben.