cca 1910 G. Freytag&Berndt's Automobil- und Radfahrerkarten, Blatt 40.: Schweiz und Italien. Verlag der Kartographischen Anstalt, G. Freytag&Berndt GmbH, Wien. Svájc és Észak-Itália autó- és biciklitérképe, jelmagyarázatokkal, 1:300000, 64,5×53 cm
1951-1981 Vegyes National Geographic térkép, 5 db (Atlantic Ocean Floor, The World, Indian Ocean Floor, Pacific Ocean Floor, The World Map) angol, 1 db magyar nyelvű (A föld, cca 2000-2010), nagyrészt jó állapotban, különféle méretben.
1953 A Duna révkalauz térképe - Routier du Danube de La Localité Szob Jusquá La Localité Dunaföldvár, 1: 25.000, Galatz, 1953, Secrétariat de la Commission du Danube-ny., francia és orosz nyelven, benne ceruzás jegyzetekkel, sérült gerincű-borítójú félvászon-kötésben.