Denkschrift betreffend Bessarabien und die Nord-Bukowina. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben
1947 Magyarország vasuti térképe, állomás és megállóhely névjegyzéke. Bp., 1947., MÁV, (Szikra-ny.),56 p. Magyar, francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Magyarország vasuti térképe, 1:500.000, Bp., Klösz Gy.-ny., intézményi bélyegzővel, 79x115 cm
1977-1982 Észak-Magyarországi megyék térképei (Heves- , Nógrád-, Borsod-Abaúj-Zemplén), + Pest megye térképe, 1: 150.000, Bp. Cartographia, az egyik alján kis gyűrődéssel, szakadással, különféle méretben.
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, hátoldalán tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
1942 Magyarország politikai térképe és Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas térkép, kiadja: M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet. A visszacsatolt területekkel. Hajtásnyommal, 29×43 cm
1941 Keleti-Kárpátok katonai térkép (Kárpátalja, Erdély, Bukovina, Románia részeivel). M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kb. 1: 600000. Korábban Hegymeghy László vezérkari százados, Ludovikát végző tiszt tulajdonában, aki a II. világháború alatt használta. Vászonra kasírozva, 112×81 cm / WW. II. military map of Eastern Carpathians with Carpatho-Ukraine, Transylvania, Bukowina, parts of Romania....