1985 Atlas Tatrzanskiego Parku Narodowego. Szerk.: Kazimierz Trafas. Zakopane-Krakkow, 1985., Tatrzanski Park Narodowy, 8 p.+ 32+15 t. (Kihajtható térképek.) Lengyel nyelven. Kiadói nylon-kötésben, a könyv mérete: 40x33 cm.
1949 Románia, Ausztria, Szlovákia (Csehszlovákia) térképe. Bp., Offset-nyomda N. V. Hajtások mentén kis szakadásokkal, 3 különféle méretben: 83,5x119,5 cm, 83x119,5 cm, 69,5x100 cm
Madaras Albert VIII. o. jelzéssel: Nagy-Magyarország térképe történelmi személyiségek, írók, költők stb. születési helyeivel (Kossuth, Jókai Mór, stb.). Fa hordozó, fa keretben, kopott, 45×60,5 cm
1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.
Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained