12093.
371. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
1905 Igló, Újlaki Jenő sz. k. honvédszázados úr 40 éves kaszinó elnöki jubileumának emlékére. 1865-1905. Díszes, illusztrált (historizáló), színes, kézzel festett-rajzolt címlappal (jelzett: Löw Gy), egy lapon kézzel írt, díszes ajándékozási sorokkal, további 4 lapon rengeteg aláírással. Díszes, réz veretes, réz rátétes egészbőr mappában, kopott, foltos, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, 6 sztl. lev.