12822.
371. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
1952 Bakonyi Károly: János vitéz daljáték 3 felvonásban, I-II. füz., kotta, papírkötésben, egyik borító sérült. + Éneklő Ifjúság, I. év 12. sz., 1942 aug.: Liszt Ferenc emlékezete.