1934 áprilsi Műsorfüzet a címlapon Lotte Lehamnn dalestje, valamint Kentner Lajos népszerű Beethoven-estje, Huberman díszhangversenye, dalszövegek melléklettel
Lichtenberg Emil: Bach Máté passió. Tanulmány. Vokális mesterművek szövege és magyarázata V. füzet. Bp.,[1920], Pannónia Könyvnyomda, 42 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzettel.
1972 Hungarian Folk Music 2. kötet. Közreadja Rajeczky Benjámin. Bp., Hungaroton-Unesco, 71 p.+4 db bakelitlemez. Magyar és angol nyelven. Karton-tokban.
cca 1968 Hungarian Folk Music 1. kötet. Közreadja Rajeczky Benjámin. Bp.,Qualiton-Unesco, 75p.+4 db bakelitlemez. Magyar és angol nyelven. Karton-tokban.
1952 Bakonyi Károly: János vitéz daljáték 3 felvonásban, I-II. füz., kotta, papírkötésben, egyik borító sérült. + Éneklő Ifjúság, I. év 12. sz., 1942 aug.: Liszt Ferenc emlékezete.
Richard Wagner: Lohengrin. Klavierauszug zu zwei Händen von - - . Wangers Werke. Mainz, én., B. Schott's Sőhne. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.