19010.
371. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
30 000 Ft
cca 1945 Lengyelország címere. Aranyozott ezüst keret, gilosált díszítéssel, tűzzománc címerképpel. Jelzett, mesterjegyes. Kitámasztóval. 57g / cca 1945 Coat of arms of Poland. Enamel in gold plated silver frame. Hallmarked. With table stand. 6,5x8,5 cm, 57g