31694.
371. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
460 000 Ft
1 191,71 EUR, 1 314,29 USD
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled "Hungarian Football Champion Teams 1901-1975". The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF