Nagy-Britannia 2013. "Egyesült Királyság - A Brit Monarchia / Prince Vilmos, Cambridge hercege szül.: 21/06/1982" aranyozott fém emlékérem T:PP Great Britain 2013. "United Kingdom - The British Monarchy / Prince William Duke of Cambridge Born 21/06/1982" gilded metal commemorative medallion C:PP
Nagy-Britannia 2013. "Egyesült Királyság - A Brit Monarchia / II. Erzsébet királynő Szül.:21/04/1926" aranyozott fém emlékérem T:PP Great Britain 2013. "United Kingdom - The British Monarchy / Queen Elizabeth II. Born 21/04/1926" gilded metal commemorative medallion C:PP
Németország 1890. "Antonius V. Thoma" Br emlékérem füllel (33mm) T:1-,2 Germany 1890. "ANTONIUS V. THOMA - ERZBISCHOF V. MÜNCHEN FREISING" Br commemorative medallion with ear (33mm) C:AU,XF
Németország / Lipcse DN "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU
NSZK 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina
NSZK 1986. "125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között" fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. "Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg" metal coin (30mm) C:UNC edge error