Németország 1988. "Búcsú egy valutától" aranyozott fém multicolor emlékérem T:PP Germany 1988. "Goodbye to a currency - Sebastian Münster Deutschland 1960-1988, 100. banknote / Abschied einer währung" gilded metal multicolor commemorative medallion C:PP
Németország DN "Az emberiség barátja / Sebastian Kneipp Wörishofen-i lelkész" aranyozott bronz kitüntetés, fülezett, mellszalag nélkül (28mm) T:1-,2 kis ph. Germany ND "EIN FREUND DER MENSCHHEIT / SEB. KNEIPP PFARRER IN WÖRISHOFEN" gold plated Br decoration with ear, without ribbon (28mm) C:AU,XF small edge error
Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2 Italian States / Papal State 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative medal for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDEN...
Olaszország 1906. "Milánói Világkiállítás 1906 / A munka és a tudás segít tisztelni az eredményeket" Br emlékérem. Szign.: Giannino, "S. Johnson AC INC" gyártói jelzéssel (60mm) T:1-,2 Italy 1906. "World Expo Milan 1906 / Work and knowledge helps honor the results - Esposizione Internazionale Milano 1906 / Labor scientiae auxilio gloriam consequitur" Br commemorative medal. Sign: Giannino, with "S...
Olaszország 1977. "20 éves a Római Szerződés" Br emlékérem kissé sérült eredeti tokban, tájékoztatóval. Szign.: Lorenzo Guerrini (49mm) T:1 Italy 1977. "XXth Anniversary of signing of Roman Treaty (1957-1977)" Br commemorative medallion in slightly damaged original case, with information. Sign.: Lorenzo Guerrini (49mm) C:UNC