Külföldi fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 507
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2123379
31134
371
Worldwide silver and metal coins
Numizmatika
Ceylon 1870. 1/2c Cu T:2- karc Ceylon 1870. 1/2 Cent Cu C:VF scratched Krause KM#91 2139508
31135
371
Numizmatika
Ceylon / Brit gyarmat 1870. 5c Cu "Viktória" T:3 Ceylon / British colony 1870. 5 Cents Cu "Victoria" C:F Krause KM#93 2126684
31136
371
Numizmatika
Ciprus 1998-2003. 1c-50c (6xklf) forgalmi sor műanyag tokban T:1 kis patina Cyprus 1998-2003. 1 Cent - 50 Cents (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC small patina 2123260
31137
371
Numizmatika
Cook-szigetek 1996. 2$ Ag "Olympic Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:PP Cook Islands 1996. 2 Dollars Ag "Olympic National Park" with certificate C:PP Krause KM#280 1406723
31138
371
55000
Numizmatika
Cook-szigetek 2015. 10$ Ag "Stockholmi Szent Miklós templom - Krisztus ablak" az ezüstérmében kézi készítésű intarziás betét, gyártói díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP Cook Islands 2015. 10 Dollars Ag "Stockholm Storkyrkan - Christ window" coin with handmade intarsia, in original presentation case, with certificate C:PP 2128460
31139
371
Numizmatika
Csehország 2003. 1c "Asztronómiai óra" próbaveret T:1 fo. Czech Republic 2003. 1 cent "Astronomical clock" trial strike C:UNC spotted 2128457
31140
371
Numizmatika
Csehország 2003. 2c "Asztronómiai óra" próbaveret T:1 Czech Republic 2003. 2 cents "Astronomical clock" trial strike C:UNC 2128453
31141
371
Numizmatika
Csehország 2003. 5c "Asztronómiai óra" próbaveret T:1 fo. Czech Republic 2003. 5 cents "Astronomical clock" trial strike C:UNC spotted 2128449
31142
371
Numizmatika
Csehország 2003. 10c "Asztronómiai óra" próbaveret T:1 patina Czech Republic 2003. 10 cents "Astronomical clock" trial strike C:UNC patina 2128440
31143
371
Numizmatika
Csehország 2003. 50c "Asztronómiai óra" próbaveret T:1- Czech Republic 2003. 50 cents "Astronomical clock" trial strike C:AU 1280895
31144
371
Numizmatika
Csehszlovákia 1947. 50K Ag "Szlovák felkelés" T:2 Czechoslovakia 1947. 50 Korun Ag "Slovak uprising" C:XF Krause KM#24 1280900
31145
371
Numizmatika
Csehszlovákia 1948. 100K Ag "Függetlenség" T:2 Czechoslovakia 1948. 100 Korun Ag "Independence" C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft