Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "231" (93,65g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "246" (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" aranyozott Ag emlékérem (31,13g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Pfeifer Ignác Emlékérem Alapítva 1968 / Magyar Kémikusok Egyesülete - Több évtizedes kiváló munkáért" Br emlékérem (79mm) T:2
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem, ezüstérem peremén "SZG" jelzés (36g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) kis ph.
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készül fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T:1- patina