1 600 Ft
Össz. 2 db iparművész kerámia: Retró falitál, mázas kerámia, jelzés nélkül, mázhibákkal, d: 17,5 cm + Retró váza, mázas kerámia, alján jelzett és Iparművész Vállalat címkéjével, peremén kisebb lepattanásokkal, m: 15 cm