18 000 Ft
47,75 EUR, 51,43 USD
Zsolnay virágmintás porcelán készlet, 31db-os, kínáló tállal, tányérokkal, csészékkel, aljakkal, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, csorbával, az egyik csésze pótolt