Üvegtárgyak Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2163137
11218
371
Glass-objects
XIX. sz. vége: Rubinvörös és sárga, vadász serleg, madarak, szarvas ábrázolásával. Többrétegű, kézzel festett, hámozott, csiszolt, kézi festés, hibátlan. 15,5 cm / Handpainted antique glass. 15,5 cm 2163168
11219
371
Glass-objects
XX sz. eleje: Aranyozott üveg váza. Formába öntött, arany festett, hibátlan. 13 cm 2119696
11220
371
11000
Glass-objects
Kristályüveg kínáló, három lábon álló, kis kopásokkal, d. 29 cm 2125946
11221
371
Glass-objects
Kristály bólés készlet 6+1 darabos. Hibátlan. 2125929
11222
371
14000
Glass-objects
Beresdorf jelzett alpakka kínáló üveg betéttel. 25x15 cm 2149932
11223
371
Glass-objects
5 db héber feliratos festett üvegpohár, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2147889
11224
371
Glass-objects
Fekete patikai üveg. Hibátlan 18 cm 1518905
11225
371
Glass-objects
Dekoratív formába fújt váza, anyagában színezett, homok fújt mintákkal, plasztikus arany dekor díszítéssel, hibátlan, jelzés nélkül, m:25 cm 2163942
11226
371
Glass-objects
WMF Koktél Shaker, kraklé üveggel, fém fedélrésszel, címkével jelzett, m: 20 cm 2126578
11227
371
Glass-objects
Irizáló, anyagában színezett üveg váza, hibátlan, m: 42 cm 2111838
11228
371
Glass-objects
Riedel ólomkristály whiskys pohár készlet, 6db, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm d: 9 cm 2165410
11229
371
Glass-objects
Vörös-fekete festett üvegváza, jelzés nélkül, apró kopásokkal, csorbával m: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft