cca 1930 J. Zwack & Co. exportra gyártott pálinkás/üveg, címeres felirattal, jelzett, kopásnyomokkal, apró karcolással, m: 18 cm, 0.7 l./ cca 1930 J. Zwack & Co. Pálinka/Liqueur Bottle, signed, worn with little scratch, m: 18 cm, 0.7 l.
Vegyes üveg tétel, 7 db: nagy gyógyszeres üveg 1L, dugóval, m: 21 cm, sárgás-barnás anyagában színezett üveg kiöntő, dugó nélkül, m: 21 cm, levéldíszes üveg kiöntő dugóval, metszet,m: 26 cm, barnás-szürkés, geometrikus díszítésű üvegváza, m: 17,5 cm, üvegváza, m: 22 cm, régi lombik, m: 12 cm, retro üveg hamutál, d: 12 cm. Változó állapotban, karcolásokkal, foltokkal.
Kisslinger Rattenberg, Tirol, osztrák régebbi üveg cukorszóró, maratott florális motívummal díszített, címkével jelzett, fém tetővel, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm / Kisslinger Rattenberg, Tirol, Kunstgläser, Austria, older sugar caster with metall on the top, m: 13 cm