4 000 Ft
Almásy László (?-), össz. 2 db mű: Bejárat a Hofburg-Palotába, Bécs, Ausztria, számozott (49/295) és ismeretlen helyszín, művészpéldány (A/P). Rézkarc, papír. 19,5x9,5 cm / László Almásy (?-): 2 Radierungen auf Papier. Tor und Eingang zu Hofburg-Palast in Wien, Österreich (nummeriert, 49/295) und unbekannter Ort (A/P). 19,5x9,5 cm