14 000 Ft
Bér Rudolf (1924-2004): Erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bér Rudolf 1974), ajándékozási sorokkal ("Jánoséknak szeretettel Rudi"), hátoldalán MNG kiviteli bélyegző és "Erdő" felirat, lap alján apró szakadással, 32,5×50,5 cm