75 000 Ft
14
Boromisza Tibor (1880-1960): Napfényes táj. Vegyes technika, papír, jelzett (rovásírással és Boromisza Tibor). Ajándékozási sorokkal: Dr. Gergely Károly barátunknak magyar szeretettel (?), Boromiszáné, Boromisza Tibor. Datált (1939 I. ?). Üvegezett, régi fa keretben, hátoldalán Szilágyi üveges és képkereskedő régi címkéjével, 28,5×42,5 cm