15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Novák Erzsébet (1893-?): Krizantémok (1920-25 körül). Olaj, karton, jelzett (keret által takarva), sérült fa keretben, 67,5x50 cm. Hátoldalán "Őszi tárlat" felirattal valamint címkén kézzel írt adatokkal: "Chrisantinok, olajfestm., ára 1200 kor., Novák Erzsi, Alberti-Irsa (Albertirsa), Pest m."