3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel (...Antal): Házikó. Akvarell, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, kopott, üvegezett fa keretben, 27,5x37,5 cm