Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2173194
10132
372
Jámbor Rózsi (?-?), 1910-30 körül: Fejkendős hölgy. Olaj, karton, sérült, hátoldalán müncheni művészellátó elkopott bélyegzője, 48,5x38 cm 2151900
10133
372
14000
St Jankowski jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Ábrándozó hölgy virágmezőben. Olaj, vászon, hátoldalán cirill betűs jelzéssel, pecséttel és 2003-as évszámmal, 50×60 cm / Signed St Jankowski, probably russian painter: Lady in a field of flowers. Oil on canvas, on the back with cyrillic description and stamp, 50x60 cm 2172942
10134
372
JK (?) 1918 jelzéssel: Vágta a lóversenyen. Akvarell, papír, 21,5x33 cm 2126241
10135
372
Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 41×50 cm 2126184
10136
372
Juhász Erika (1926-2018): Száll a madár. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm 1654186
10137
372
600
Fritz Junginger (?-?): Freiherrn von Reissig. Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, sarokhiány, 16,5x10 cm 1654240
10138
372
600
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm 1654151
10139
372
600
Fritz Junginger (?-?): Freiherrn von Reissig. Címerterv, vegyes technika, papír, hátoldalán jelzett, 17x10 cm 1654436
10140
372
600
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16,5x10 cm 1654568
10141
372
600
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm 1654604
10142
372
600
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm 1654570
10143
372
600
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 14,5x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft