Novák Erzsébet (1893-?): Krizantémok (1920-25 körül). Olaj, karton, jelzett (keret által takarva), sérült fa keretben, 67,5x50 cm. Hátoldalán "Őszi tárlat" felirattal valamint címkén kézzel írt adatokkal: "Chrisantinok, olajfestm., ára 1200 kor., Novák Erzsi, Alberti-Irsa (Albertirsa), Pest m."
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm
Orosz István (1941-1999): Fecsó József Katonadolog c. könyvének a borítóterve. Vegyes technika, karton. Jelzett a hátoldalán, karton bal felén hajtásnyommal, sarkaiban sérülésekkel, 17x23 cm