Festmények és grafikák

Tételek száma: 410

Szinte Gábor (1928-2012): Szörföző. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10301.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43

Szlávics Alexa (1962-): Ragadozó. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10302.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm
10303.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71

Szőnyi István (1894-1960): Házak a töltés mentén, rézkarc, papír, kis sérüléssel, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×21 cm
10304.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Szőnyi Jenő (1902-?): Átjáró. Akvarell, papír, jelzett,  43×30 cm
10305.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Szőnyi jelzéssel: Folyópart. Olaj, papír, 35,5x50,5 cm
10306.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Sztojka László (1910-1971): Erdélyi utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×40,5 cm
10307.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Sztojka László (1910-1971): Kolozsvári házak. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán is jelzett és kiállítási címkével, 40,5×28 cm
10308.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Z. Szutrély jelzéssel: A Gellért-hegyi Szabadság-szobor. Kréta, karton, paszpartuban, 16,5×11,5 cm
10309.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale. Comp print, meírtett papír. Jelzett, sorszámozott 10/20. 34x25 cm hajtásnyommal
10310.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Tary Lajos (1884-1972): Jézus keresztútja (14 stáció terve).  Akvarell, ceruza, papír. Mind jelzett, részben datált (1949 v. 1950). A 14 stáció mindegyike külön lapon ábrázolva. Többségében jó állapotban, I. stáció lap szélén kisebb foltokkal,  V. stáció lap szélén kisebb foltokkal és törésnyomokkal, VI. és VII. stáció lap szélén kisebb foltokkal, X. stáció lap tetején kisebb folt, XIV. stáció lapja az ábrázolást nem érintő kisebb hiánnyal a jobb felső sarokban.  Darabonként ca. 28,5x19,5 cm lapméret.
10311.

Tary Lajos (1884-1972): Jézus keresztútja (14 stáció terve). Akvarell, ceruza, papír. Mind jelzett, részben datált (1949 v. 1950). A 14 stáció mindegyike külön lapon ábrázolva. Többségében jó állapotban, I. stáció lap szélén kisebb foltokkal, V. stáció lap szélén kisebb foltokkal és törésnyomokkal, VI. és VII. stáció lap szélén kisebb foltokkal, X. stáció lap tetején kisebb folt, XIV. stáció lap...

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Thormáné Kiss M. jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült, 56,5×34,5 cm
10312.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft