Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2069644
10301
372
46000
Szinte Gábor (1928-2012): Szörföző. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 2103926
10302
372
50000
Szlávics Alexa (1962-): Ragadozó. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm 1552967
10303
372
65000
Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm 2170456
10304
372
Szőnyi István (1894-1960): Házak a töltés mentén, rézkarc, papír, kis sérüléssel, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×21 cm 2173082
10305
372
Szőnyi Jenő (1902-?): Átjáró. Akvarell, papír, jelzett, 43×30 cm 2172338
10306
372
Szőnyi jelzéssel: Folyópart. Olaj, papír, 35,5x50,5 cm 2171987
10307
372
Sztojka László (1910-1971): Erdélyi utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×40,5 cm 2171967
10308
372
Sztojka László (1910-1971): Kolozsvári házak. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán is jelzett és kiállítási címkével, 40,5×28 cm 2173076
10309
372
Z. Szutrély jelzéssel: A Gellért-hegyi Szabadság-szobor. Kréta, karton, paszpartuban, 16,5×11,5 cm 2169062
10310
372
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale. Comp print, meírtett papír. Jelzett, sorszámozott 10/20. 34x25 cm hajtásnyommal 2135860
10311
372
24000
Tary Lajos (1884-1972): Jézus keresztútja (14 stáció terve). Akvarell, ceruza, papír. Mind jelzett, részben datált (1949 v. 1950). A 14 stáció mindegyike külön lapon ábrázolva. Többségében jó állapotban, I. stáció lap szélén kisebb foltokkal, V. stáció lap szélén kisebb foltokkal és törésnyomokkal, VI. és VII. stáció lap szélén kisebb foltokkal, X. stáció lap tetején kisebb folt, XIV. stáció lap... 2172219
10312
372
Thormáné Kiss M. jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült, 56,5×34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft