Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1703225
10385
372
Jelzés nélkül: Akt vázlat. Szén, papír, üvegezett keretben, 29x21 cm 1657522
10386
372
Jelzés nélkül: Telefonvezeték-oszlop. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×36 cm 2127043
10387
372
3400
Jelzés nélkül: Mária Magdolna. Szén, papír, paszpartuban. 38x30,5 cm 2039358
10388
372
Jelzés nélkül: Műteremben, olaj, vászon, 60×45 cm 2134670
10389
372
Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm 2148471
10390
372
Jelzés nélkül: Portré (1910-30 körül). Tus, papír, foltos 16,5×11,5 cm 2107448
10391
372
Jelzés nélkül: Szerelem IV.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm 2157161
10392
372
Jelzés nélkül: Felhők között. Olaj, vászon, sérült, keretben, 80×100 cm 2173202
10393
372
Jelzés nélkül: Vár. Akvarell, karton, foltos, 26,5x36,5 cm 2154508
10394
372
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció, szén, papír, szélén szakadásokkal, foltos, 49x63 cm 2137185
10395
372
Jelzés nélkül: Száguldó lovasszekerek. Akvarellel színezett litográfia, papír. Hátoldalán "Hadirokkant Képterjesztő, Budapest, VI., Andrássy út 97." bélyegzővel. Lap széle foltos, lap bal alsó sarkában kis lyukkal, ábrázolás ép, ca. 21x24,5 cm 2154514
10396
372
Jelzés nélkül: Álló női akt (tanulmány), szén, papír, szélén kisebb szakadásokkal, 51x65 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft