18 000 Ft
Styka, Jan (1858-1925) festménye után, 1910 körül: Petőfi a nagyszebeni ütközetben, 1849. március 11. Litográfia, karton, elváló paszpartuban (ragasztása engedett). Bp., é.n., Könyves Kálmán magy. irod. és könyvk. r.t.. . Lap alja sérült a feliratnál, litográfia kisebb sérülésekkel. Látható méret: 51,5x77,5 cm, Paszpartuval: 69,5x96 cm