Styka, Jan (1858-1925) festménye után, 1910 körül: Petőfi a nagyszebeni ütközetben, 1849. március 11. Litográfia, karton, elváló paszpartuban (ragasztása engedett). Bp., é.n., Könyves Kálmán magy. irod. és könyvk. r.t.. . Lap alja sérült a feliratnál, litográfia kisebb sérülésekkel. Látható méret: 51,5x77,5 cm, Paszpartuval: 69,5x96 cm
Zichy Mihály rajza után Angerer Gy: Lucifer felköszönti a halottat. Ember tragédiája VI. szín. Fénymetszet, papír, lap széle sérült (szakadásokkal, hiánnyal), metszet ép, 22x15 cm
Benczúr Gyula (1844-1920): Szent István (Vajk) keresztelése. A Cs. K. Geográfiai Intézet heliogravúr, nyomt. a Műsokszorosító Egylet Bécsben, kiadta az O. Magy. Képzőművészeti Társulat. Papír, jelzett a dúcon (Benczúr Gyula, München 1880) és a lap alján (festett és rajzolta Benczúr Gyula). Lap szélé foltos és szakadásokkal, felcsavarva, 69x40 cm
cca 1836 Gaetano Dura (1805-1878): Habsburg.Tescheni Maria Teresa Isabella nápolyi-sziciliai királyné, Napoli, Lit. Gatti e Dura, litográfia, paszpartuban, a hátán javított, 45x32 cm.