800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Kamattáblázatok. Összeállították: Berkovits Jenő, Zsoldos Géza. Bp., 1917., Benkő Gyula. Korabeli reklámokkal. Vászon-kötésben, laza, kissé sérült kötéssel. +Napszámítási táblázat progresszív mód szerint vezetett folyószámlákhoz. Kiadja: Vértes Elemér, banktisztviselő, 2 sztl. lev.