https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Marai-Sandor-Eg-es-fold-Bp-1944-Revai-A-borito-grafikaja-Fenyves-Sandor-munkaja-Kiad~II2084547
2084547
17570
372
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borÃtó grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papÃr védÅ‘borÃtóban, a papÃrborÃtót leszámÃtva jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: turóczi_márk