Rákosi Viktor 4 műve: A falu meg a város.; A bujtogatók. Téli rege.; Magyar Iliász.; Emmy és egyéb elbeszélések. Bp., 1904-.én.,Révai. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, 2 db Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítókkal.