Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1944., Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.+Kosztolányi Dezső: Idegen költők. Sajtó alá rendezte és bevezette Illyés Gyula. Bp., 1947., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
Gábor Viktor (szerk.): A sötét torony. 25 hangjáték. Bp., 1969, Európa Könyvkiadó. Osztovits Levente fordító által dedikált! A könyvben egy Osztovitsnak címzett listával. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat. Bp., 1982, Magvető. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, 5 db