Tömörkény István: Vízenjárók és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos, 203+5 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón a kép sérült, hiányos, kopott, foltos borítóval, a tartalomjegyzékben bejelölésekkel.
Nagy Sándor Kászon: Újjászületésünk útja. Holtakkal beszélgetéseim. Válogatta, rendezte és népe kezébe adja: - -. Nyomtatott köszönetnyilvánítással Koltay Gábor, és Szörényi Levenete részére. Bp., 1991., Szabad Tér. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Sándor Kászon (1902-1992) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány. Valamint: Szörényi Levente (1945-) zeneszerző, ...
Joseph Bédier: Trisztán és Izolda regéje. Ford. és az utószót írta: Pap Gábor. A védőborítékot, a fedéltervet ás az iniciálékat Molnár Ágnes rajzolta. Bp., 1956., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus feleségének a névbejegyzésével.