16705.
372. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Bp.,1943, Officina. Fekete-fehér és szÃnes illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói sérült, ketté szakadt, hiányos papÃrborÃtóban, de belül jó állapotban.