Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Budapest, 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotú példány.
2 db művészeti kiadvány: A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. V. évf. 3., 4. sz., 1916. Különszám: Magyar keramika. Szakadt, széteső állapotban. + Az Ernst-Múzeum aukciói XLI. Gróf Szapáry László fegyvergyűjteménye, Langraf Lajos hagyatéka, két gyűjtemény Bruck Lajos és báró Mednyánszky László képeiből, valamint főűri és más magánbirtokból származó festmény...
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel
Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. A borítót Szabó Ferenc rajzolta. Bp.,1943,Unitas,(Radó István Nyomdai Műintézete-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadozott hiányos illusztrált papír védőborítóban, a gerincen sérüléssel. Ritka! A szerző által dedikált.