A világ legnagyobb hibátlan gyémántja. Christie's árverési katalógusa, angol nyelven. New York, 1988, Christie's. 12p. Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban, ebből 500 számozott példány. Számozott (500/167.) példány.
1998 Ars Hungarica 1998. XXVI. évf. 2. sz. Szerk.: Tímár Árpád. A 401. oldaltól a Magyar Művészet Folyóiratok Repertóriuma II. c. bibliográfiával, Összeáll.: Bardoly István.
Barabás Miklós önéletrajza. Sajtó alá rendezte és az előszót és a jegyzeteket írta: Banner Zoltán. Kolozsvár/Napoca,1985, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Ferenczy Béni. 33 Planches Domnnt Une En Couleurs. Introduction de Francois Gachot. Bp.,1949,Új Idők (Singer és Wolfner), 16 p.+32 t. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel.