Vegyes művészeti katalógus tétel,5 db: Derkovits és a szocialista művészet (Székesfehérvár, 1968., István Király Múzeum), Mányoki Ádám emlékkiállítás (1957., Szépművészeti Múzeum), Amerigo Tot szobrai (Pécs, 1978., Janus Pannonius Múzeum), Vasarely Múzeum (Pécs, 1977., Janus Pannonius Múzeum), Barcsay. A szentendrei mozaik. (Bp., 1970., Műcsarnok)
Murádin Jenő: A megsebzett szobor. Elpusztult vagy megsérült erdélyi magyar emlékművek repertóriuma. Kolozsvár,2008,Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
Sisa Béla: Száz fénykép-száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence nép építészeti emlékeiről. Fekete Könyvek 8. Békéscsaba, 1987, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
Földes Lenke művészete. Bp., é. n., Hungária. Többek közt Kassák Lajos és Kárpáti Aurél írásával. Harminckét szoborreprodukcióval. Kiadói papírkötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval.