Frey-Nagy Maryanna-Makray-Rózsás Árpád: Vénusz hangja. Képes-verses album. Vizuális történetek. Benne erotikus fotókkal is. Bp.,2020., Pronext Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.
Első magyar keskenyfilm szakkönyv. Keskenyfilm útmutató. Bp. 1935. Amateur Kino Service. 155p. Szövegközti képekkel, reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kis kopással.
A Casket of Magnificent Jewels. The Collection of the late Lady Lydia Deterding. Geneva, 1980. Christie's ékszer árverési katalógus. Színes képekkel illusztrált, az aukción szerepelt ékszerek mellett László Fülöp által Lady Lydia Deterdingről festett arckép reprodukciójával. Kiadói egészvászonkötés, jó állapotban.