Bárdos András-Rényi Ádám: A Fantomtól a Mamma Mia!-ig. A Madách Színház titkai. Bp., 2014, XXI. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Rényi Ádám által dedikált példány és Bencze Ilona (1947- ) színművész és Galla Miklós (1959- ) humorista, zenész aláírásaival.
Csigó László, Földes Mária: Magyar katolikus templomok. Bp., 2000, Anno Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Orisek Ferenc: Domborfaragások. Népművészet mestere. Cegléd, é.n., szerző kiadása. Gazdagon illusztrált album, a fafaragó művész alktoásaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc alsó részén kis sérüléssel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.