Verne, Julius: Die entdeckung der Erde. Wien, Pest, Leipzig, 1881, Hartlebens Verlag. Kiadói kopott aranyozású egészvászon kötés, egyébként jó állapotban / full linen binding, cover with little damage
A kínai só-politika története. Mandarin nyelven. Shanghai, 1937, The Commercial Press Ltd. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, a borító enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel.
A kínai földadó története. Mandarin nyelven. Shanghai, 1937, The Commercial Press Ltd. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, borító enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel
Karl Florenz: Japanische Dramen - Terakoya & Asagao. Német nyelven, harmadik kiadás. Leipzig, é.n., C. F. Amelangs. Kiadói sérült, karton védőtokban, rizspapír lapokkal, színes illusztrációkkal.
Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban
Frances Hodgson Burnett: Little Lord Fauntleroy. London, 1893., Frederick Warne & Co., XI+269+7 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, kissé dohos.+Großvater: Neue Märchen meinen lieben Enkeln erzählt. Német nyelven. hn., én., EG. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
Paul Heyfe: Letzte Novellen. Stuttgart-Berlin,1914,J. G. Gotta'sche Buchhandlung. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.