17350.
372. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
Tolvajok kútja. Perzsa népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Simon Róbert. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1963, Európa. 6 egészoldalas illusztrációival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.