16620.
372. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 400 Ft
Magyar-olasz. Dióhéj szótár. Szerk.: Dr. Kremmer Dezső. Bp.,é.n.,Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel egy olasz fronton szolgáló hadnagytól, dátumozva (1918. VI. 12.)