Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919.
London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven. / Slightly worn full linen binding. In English language.
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében. Pécs, 1939, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinccel
Breit József: Bonaparte 1797. évi hadjárata. Hadtörténelmi tanulmány. Bp., 1900., Márkus Samu, 47+1 p+1 t. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. Érdekes névbejegyzéssel a címlapon.
A mai háború 3 kötete:
Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.;
Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.;
Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.;
A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.
A mai háború 3 kötete:
(Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.;
Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.;
Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.;
A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
Steve Crawford: Csatahajók és repülőgép-hordozók. Ford.: Veperdi András. Bp.,2000,Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó szennylap hiányos, sérült.
Nick Beale-Ferdinando D'Amico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.