Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült borítóval és gerinccel. Néhány lap kijár.
V. V. Majakovszkij: Hallgassanak meg! Vál. és ford.: Pethő Miklós. Bp., 1980., Kossuth. Kiadói kemény-kötés, kis kopásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban, ebből 1200 számozott. Számozott (1200/102.) példány.
Ötletek otthonra. Nőnap '89. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés. Borító kopott és foltos.
Magyar-angol miniszótár/Hungarian-English Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1978, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/276.) példány, piros számozással. Könyvárusi forgalomba nem került.