15048.
372. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.