15001.
372. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
Ossendowski, [Ferdynand Antoni] (1876-1945) 3 műve: A Nap rabszolgái I-II. köt. Ford.: Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin,168+198+2 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A sötét kelet árnyéka. Ford.: Balassa József. Bp.,[1928],Franklin, 143 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A Szahara lelke. Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Ford.: Balassa József. Bp.,[1929],Franklin,232+8 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben.