Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. Kiadó kartonált papírkötés.
Duics Pál - Kerék Imre: Sopron. Bp.,1994., Interpress-Adwest. Magyar, angol és német nyelven, színes fotókkal Kiadói kartonált papírkötésben, kopásnyomokkal.
Dr. Fülöp Lajos: Gyöngyös irodalmi öröksége. Tanulmányok, írói arcképek és pályarajzok. Gyöngyös, 2001, Pallas. Kiadói kartonált papírkötés, foltos. A szerző által dedikált.